Kontakt

MOTORSPORTGYMNASIET

Telefon:
Expedition: 0371–177 01
E-post: jeanette.lundh@motorsportgymnasiet.se

Adress:
Nennesmovägen 20, 334 33 Anderstorp

 

PERSONAL

 

Namn Funktion Telefon E-post (+@motorsportgymnasiet.se)
Skolledning
Nicklas Svensk

Henrik Johanson

Rektor

Biträdande rektor

08–400 289 30

073-522 7420

nicklas.svensk

henrik.johansson

Administration
Jeanette Lundh Administratör 08–400 289 42 jeanette.lundh
Linda Bengtsson Ekonomichef 08–400 289 03 linda.bengtsson
(+@aprendere.se)
Headsite IT-Support 08–122 00 800 support
(+@headsite.se)
Elevhälsa
Agneta Stacke Skolsköterska agneta.stacke
Jenny Wikström  

Kurator

 

jenny.wikström
speciallärare

 

Michael Hanfler Skolläkare Kontaktas genom Skolsköterskan
Johanna Larsson Friberg Skolpsykolog Kontaktas genom Skolsköterskan
Lärare
Henrik Johansson

 

Fordon, Bitr.rektor

 

henrik.johansson
Henry Andersson

Niklas Johansson

Michael Larsson

Fordon

Fordon

Fordon

070-594 11 51

 

henry.andersson

 

Daniel Wilhelmsson

Joakim Nordin

Fordon

Fordon

daniel.wilhelmsson

joakim.nordin

Sven Andersson Matematik/Naturkunskap sven.andersson
Filip Gustafsson Historia/Religion/Samhällskunskap/

Entreprenörskap/Gymnasiearbete

filip.gustafsson
Robin Oijennus Engelska/Idrott robin.oijennus
Ann-Marie Jengus Svenska
Angela Jonsson Fritidsledare/Boendeansvarig angela.jonsson